Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
Vreespol
Vreespol

Vreespol

Na OLX od grudzień 2018

Ostatnio online w dniu 07 czerwca 2024

Znajdź na tej stronie

Filtruj ogłoszenia

Znaleźliśmy 0 ogłoszeń
Kategorie
  • Wszystkie ogłoszenia13
Sortuj

Przepraszamy, nie znaleźliśmy tego, czego szukasz.

O nas

Vreespol
na rynku od 1994
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, której początki sięgają 1994r. Przedsiębiorstwo Vreespol zostało założone, by zrealizować wizje Cornelisa Vreeswijka, związane z dostarczaniem na rynek usług rolniczych na najwyższym poziomie. Początkowo staliśmy się właścicielami pierwszej ziemi uprawnej i małą agencją usług rolnych. Z biegiem czasu jednak rozwinęliśmy swoją ofertę, by stać się liderem w zakresie pozyskiwania pracowników do pracy na farmach. Idea ta pojawiła się, gdy podczas oprysków w Niemczech zauważyliśmy, że brakuje tam pracowników w rolnictwie, zwłaszcza na rynku gospodarstw udojowych. Zaczęliśmy od dostarczania osób do pracy w niektórych przedsiębiorstwach rolnych, a dzięki marketingowi “z ust do ust” i poleceniom naszych klientów, nasza liczba kontrahentów stale się powiększała.

Rozszerzyliśmy działalność również na inne niszowe rynki rolnicze, takie jak fermy schweinezucht i drobiu. Obecnie obsługujemy 150 klientów i zatrudniamy prawie 500 osób na pełnych etatach. Posiadamy wiedzę z zakresu planowania i zarządzania zasobami ludzkimi, organizacji transportu, inżynierii rolniczej oraz biznesu międzynarodowego w kulturze polskiej, niemieckiej i holenderskiej.

Znajdujemy się w 4 lokalizacjach: Gogolicach, Chojnie, Piasecznie oraz Trzcińsku Zdroju, gdzie znajduje się nasza oficjalna siedziba, do której przenieśliśmy się w 2021 roku.

Na przestrzeni lat czynnie gospodarowane przez nas nieruchomości rolne w Polsce wzrosły do ponad 1400 ha.
Cele biznesowe:
Rolnictwo

Osiągnięcie pozycji lidera w Polsce w zakresie przedsiębiorstw rolnych, neutralnych pod względem emisji CO2.
Optymalizacja procesów oraz inwestycja w najnowsze technologie, mające na celu zminimalizowanie wpływu przedsiębiorstwa na środowisko naturalne.
Rozwój własnej sieci dystrybucji warzyw i owoców.

Agencja Pracy

Utrzymanie pozycji lidera w zakresie zasobów ludzkich w firmach działających na rynku gospodarstw udojowych w Niemczech.
Zdobycie pozycji lidera w zakresie pozyskiwania zasobów ludzkich do firm specjalizujących się w hodowli zwierząt gospodarskich.
Zatrudnienie do 750 osób na pełen etat do 2023 r.
Zatrudnienie do 1000 osób na pełen etat do 2025 r.

Nasza filozofia:
Będąc wiarygodnym partnerem biznesowym przedsiębiorstw z branży rolnej, zobowiązujemy się działać odpowiedzialnie, z troską o środowisko naturalne. Swoje usługi świadczymy w zgodzie z prawem, tak by w pełni zabezpieczyć interesy naszych klientów. Gwarantujemy minimalne wynagrodzenie godzinowe oraz pełne ubezpieczenie społeczne (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne oraz zasiłek na dziecko). Chcemy dostarczać
najlepsze rozwiązania oraz odpowiednio szybko reagować i rozwiązywać trudności.
Bierzemy odpowiedzialność za każdy problem i poświęcamy mu maksimum uwagi, nawet jeśli wymaga on częstych wizyt u klienta. Zapewniamy całodobową telefoniczną obsługę klienta w języku niemieckim, przez 7 dni w tygodniu. Wiemy, jak ważne jest zapewnienie ciągłości pracy. Gwarantujemy dostępność pracowników 365 dni w roku.
 

Kontakt

  • Trzcińsko-Zdrój ul.Chojnicka 50
  • 74-510 Trzcińsko-Zdrój
Pokaż na mapie
  • Numer telefonu914023100
  • Strona internetowahttps://vreespol.pl/

Darmowa aplikacja na Twój telefon